Úvodní strana » Články » Výstavy a dny otevřených dveří se odkládají či ruší

Výstavy a dny otevřených dveří se odkládají či ruší

Bohužel s ohledem na situaci kolem nákazy COVID-19 jsme nuceni mnoho aktivit zrušit, či přesunout na náhradní termíny. Sledujte proto naše stránky. Budeme Vás o situaci průběžně informovat. Prozatím se situace má takto: 

Veletrh Techago se uskuteční v náhradním termínu na jaře 2021 společně i s přednáškami pro studenty a veřejnost o precizním zemědělství 

Výstava Nejen ve stáji v Knihovně Antonína Švehly byla zrušena, stejně tak i její plánované doplňkové besedy a přednášky 

Jízda zručnosti traktorem s vlekem - regionální jízdy i finále odloženo na podzim 

Finálová jízda zručnosti se měla uskutečnit v rámci oslav 100 let založení Poděbradské střední zemědělské školy, ta se však přesouvá napřesrok. Finále se tak uskuteční jako samostatná akce na podzim (doufáme)

Dny českého zemědělství se uskuteční v náhradním termínu 25. 9. až 3. 10. dle možností a uvážení zemědělských podniků. O konkrétních datech a místech vás budeme informovat.

 

 

Aktuality

  • Kam pro brambory ve vašem okolí? Naše mapa vám napoví.

    Zavřené školy, školní jídelny, restaurace i hotely, a to po dobu mnoha měsíců. Pěstitelé brambor přišli kvůli této situaci ze dne na den o téměř veškerou možnost odbytu. Co teď na jaře se stále plnými sklady brambor, zatímco už se na pole sází brambory nové? Přijďte si je nakoupit!

  • Letošní jízda zručnosti se ruší

    Po dohodě s organizátory oblastních kol Jízdy zručnosti traktoru s vlekem se ruší tento ročník této oblíbené soutěže středních škol se zemědělskými obory. V loňském roce se podařilo uspořádat šest oblastních kol pro sedm regionů České republiky. Těchto kol se i přes přijatá přísná hygienická opatření zúčastnilo 84 studentů ze 22 středních škol.

Projekt je realizován s finanční podporou
Ministerstva zemědělství.