Úvodní strana » Články » Výstavy a dny otevřených dveří se odkládají či ruší

Výstavy a dny otevřených dveří se odkládají či ruší

Bohužel s ohledem na situaci kolem nákazy COVID-19 jsme nuceni mnoho aktivit zrušit, či přesunout na náhradní termíny. Sledujte proto naše stránky. Budeme Vás o situaci průběžně informovat. Prozatím se situace má takto: 

Veletrh Techago se uskuteční v náhradním termínu na jaře 2021 společně i s přednáškami pro studenty a veřejnost o precizním zemědělství 

Výstava Nejen ve stáji v Knihovně Antonína Švehly byla zrušena, stejně tak i její plánované doplňkové besedy a přednášky 

Jízda zručnosti traktorem s vlekem - regionální jízdy i finále odloženo na podzim 

Finálová jízda zručnosti se měla uskutečnit v rámci oslav 100 let založení Poděbradské střední zemědělské školy, ta se však přesouvá napřesrok. Finále se tak uskuteční jako samostatná akce na podzim (doufáme)

Dny českého zemědělství se uskuteční v náhradním termínu 25. 9. až 3. 10. dle možností a uvážení zemědělských podniků. O konkrétních datech a místech vás budeme informovat.

 

 

Aktuality

  • Na návštěvě Salixu Morava a.s.

    Ve středu 9. září 2020 proběhl další Den českého zemědělství. Tentokrát jsme navštívili podnik Salix Morava a.s. v Horní Moštěnici.

  • Den pravdy aneb derniéra starého vola

    Na začátku září se v zemědělských podnicích po celé naší republice konají Dny českého zemědělství, jejichž smyslem je představit jednotlivé podniky široké veřejnosti. Dalším cílem těchto dnů je vysvětlit, proč a jakým způsobem podniky hospodaří, neboť veřejnost o práci zemědělců sdílí často mylné představy zakládající se na neznalosti praktických možností moderního hospodaření.

Projekt je realizován s finanční podporou
Ministerstva zemědělství.