Úvodní strana » Články » Výstavy a dny otevřených dveří se odkládají či ruší

Výstavy a dny otevřených dveří se odkládají či ruší

Bohužel s ohledem na situaci kolem nákazy COVID-19 jsme nuceni mnoho aktivit zrušit, či přesunout na náhradní termíny. Sledujte proto naše stránky. Budeme Vás o situaci průběžně informovat. Prozatím se situace má takto: 

Veletrh Techago se uskuteční v náhradním termínu na jaře 2021 společně i s přednáškami pro studenty a veřejnost o precizním zemědělství 

Výstava Nejen ve stáji v Knihovně Antonína Švehly byla zrušena, stejně tak i její plánované doplňkové besedy a přednášky 

Jízda zručnosti traktorem s vlekem - regionální jízdy i finále odloženo na podzim 

Finálová jízda zručnosti se měla uskutečnit v rámci oslav 100 let založení Poděbradské střední zemědělské školy, ta se však přesouvá napřesrok. Finále se tak uskuteční jako samostatná akce na podzim (doufáme)

Dny českého zemědělství se uskuteční v náhradním termínu 25. 9. až 3. 10. dle možností a uvážení zemědělských podniků. O konkrétních datech a místech vás budeme informovat.

 

 

Aktuality

  • Dny českého zemědělství mají nový termín

    vzhledem k současné situaci měníme hlavní termín Dnů českého zemědělství, který se měl konat 12. – 20. června 2020 na nový podzimní termín 25. září až 3. října 2020. Navzdory nejisté situaci se k akci hlásí další podniky, které otevřou své brány, aby veřejnosti ukázaly, že zvířata i ve velkých stájích se mají dobře. Jedinou možností, jak veřejnost přesvědčit o nepravdách kolujících v médiích a na sociálních sítích je otevřít brány a ukázat, jak vypadají stáje a spojená hospodářská zvířata. Zkrátka otevíráme brány s podtitulem „Přesvědčte se na vlastní oči“.

  • Země živitelka se přesouvá na rok 2021

    Po zvážení všech okolností, které nastaly v souvislosti s pandemií COVID-19, a v zájmu ochrany zdraví všech návštěvníků, vystavovatelů i zaměstnanců, se Výstaviště České Budějovice a.s. rozhodlo po dohodě s Ministerstvem zemědělství a svým jediným akcionářem PGRLF, a.s., odložit letošní 47. ročník mezinárodního agrosalonu Země živitelka. Veletrh se, včetně hlavních témat, zaměření i programu, uskuteční ve dnech 26. – 31. srpna 2021.

Projekt je realizován s finanční podporou
Ministerstva zemědělství.