Úvodní strana » Články » Poskytli jsme záštitu soutěže Mladý zemědělec

Poskytli jsme záštitu soutěže Mladý zemědělec

Poskytli jsme záštitu soutěže Mladý zemědělec, která je určena žákyním a žákům 7. a 8. tříd základních škol a jejím cílem je zvýšit povědomí žáků o zemědělství.

Ověřit si znalosti ze zemědělství, seznámit se s tímto oborem a u toho se pobavit mohou žáci, kteří se do soutěže přihlásili.
Na vítěze celorepublikové soutěže kromě zajímavých zážitků čekají hodnotné ceny a zkrátka nepřijdou ani jejich učitelé. Na co všechno se mohou těšit účastníci prvního ročníku soutěže, prozradila koordinátorka projektu Jana Švecová z vydavatelství Vltava Labe Media, které je pořadatelem soutěže.

Aktuality

  • Francouzští studenti v ZD Ostaš

    Zemědělské družstvo Ostaš umožnilo francouzským studentům exkurzi do provozu robotické farmy v České Metuji.

  • Zemědělci otevírají své provozy veřejnosti

    Dny otevřených dveří realizují vybrané zemědělské podniky, školní statky a farmy po celé republice na míru dle vlastních možností. Letos se budou Dny českého zemědělství konat v pátek 21. června 2024 a v sobotu 22. června 2024, ale podniky se veřejnosti otevírají v průběhu celého roku! Na všechny Dny otevřených dveří jste srdečně zváni! Pro více informací nahlédněte do přehledu podniků, které už Dny českého zemědělství mají pevně stanoveny.

Projekt je realizován s finanční podporou
Ministerstva zemědělství.