Úvodní strana » Články » Naučná stezka ZŽ! na ANIMAL TECH (Brno, dne 8. 9. 2021)

Naučná stezka ZŽ! na ANIMAL TECH (Brno, dne 8. 9. 2021)

Na brněnském výstavišti se od 5. do 8. září 2021 bude konat mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH (společně s Národní výstavou hospodářských zvířat).

Stejně jako v předchozích letech se výstavy zúčastní i náš projekt Zemědělství žije! Na veletrhu budeme ve spolupráci s Výzkumným ústavem pro živočišnou výrobu (farma Netluky, Praha 10) realizovat naučnou stezku pro děti.

Na středu 8. září budou pro děti kromě stanovišť připraveny i křížovky nebo osmisměrky. Pro zvídané hlavy máme nachystané také odměny. Letos budeme rozdávat nové edukativní omalovánky se zemědělskou tematikou (nakreslila Z. Onderová) s pastelkami.

Zájemce o naučnou stezku prosíme, aby se zapisovali na středu (8. 9.) na konkrétní časy do sdíleného formuláře, který je k dispozici zde. Školní zájezdy viz informace na tomto odkaze.

Těšíme se s vámi na viděnou!

Stezka BVV.jpg

Aktuality

  • Ve Včelíně v Brništi to žije!

    V Brništi si mohou děti na vlastní kůži vyzkoušet, zda se by se jim jednou líbilo pracovat v zemědělství. Centrum inkluzivního vzdělávání Včelín se od školního roku 2021/2022 otevřelo pro děti z mateřských a základních škol a hendikepované. Přeshraniční vzdělávací program „Hledám své povolání snů“ dává dětem možnost vyzkoušet si například péči o krávy, včely, slepice a krocany, nebo práci se dřevem a kovem.

  • Excelentní soutěžící na výstavě zemědělské techniky v Kámeni

    Ve dnech 15. – 16. září 2021 proběhla celostátní kontraktační výstava a předvádění zemědělské techniky v Kámeni (u Pacova). Akci navštívily tisíce lidí a nechyběl na ní ani náš stánek Zemědělství žije!

Projekt je realizován s finanční podporou
Ministerstva zemědělství.