Úvodní strana » Články » Letošní jízda zručnosti se ruší

Letošní jízda zručnosti se ruší

Po dohodě s organizátory oblastních kol Jízdy zručnosti traktoru s vlekem se ruší tento ročník této oblíbené soutěže středních škol se zemědělskými obory. V loňském roce se podařilo uspořádat šest oblastních kol pro sedm regionů České republiky. Těchto kol se i přes přijatá přísná hygienická opatření zúčastnilo 84 studentů ze 22 středních škol.

Finálová jízda, mistrovství republiky, se již kvůli uzavření škol nemohla uskutečnit. Vzhledem k dlouhé prodlevě vyplývající z přijatých opatření bylo nejprve zrušeno finále minulého ročníku a následně i celý ročník soutěže Jízda zručnosti 2021. Vzhledem k nutnosti nahradit odbornou výuku není v silách pořadatelů zajistit v letošním roce odpovídající průběh soutěže. Věříme, že se podaří uskutečnit další ročník soutěže v příštím roce.IMG_20201001_105442.jpg

IMG-20201001-WA0004.jpg

Aktuality

  • Samosběr jahod. Kupte si je přímo na plantáži!

    Na českých jahodových plantážích na různých místech České republiky postupně dozrávají jahody. Přijďte si je natrhat!

  • Kam pro brambory ve vašem okolí? Naše mapa vám napoví.

    Zavřené školy, školní jídelny, restaurace i hotely, a to po dobu mnoha měsíců. Pěstitelé brambor přišli kvůli této situaci ze dne na den o téměř veškerou možnost odbytu. Co teď na jaře se stále plnými sklady brambor, zatímco už se na pole sází brambory nové? Přijďte si je nakoupit!

Projekt je realizován s finanční podporou
Ministerstva zemědělství.