Úvodní strana » Články » Excelentní soutěžící na výstavě zemědělské techniky v Kámeni

Excelentní soutěžící na výstavě zemědělské techniky v Kámeni

Ve dnech 15. – 16. září 2021 proběhla celostátní kontraktační výstava a předvádění zemědělské techniky v Kámeni (u Pacova). Akci navštívily tisíce lidí a nechyběl na ní ani náš stánek Zemědělství žije!

Na rozdíl od jiných akcí k našemu stánku tentokrát zamířilo daleko víc mužů, kterých tu přece jenom bylo vzhledem k charakteru akce násobně mnohem víc než maminek s dětmi. Přilákala je naše poznávací karta Traktory. Třeba přiznat, že při poznávání traktorů jich většina excelovala. Není se čemu divit – všechny traktory byly k vidění na letištní ploše kolem nás a mnoho tatínků už s nimi  stihlo své ratolesti seznámit velmi detailně.  

WhatsApp Image 2021-09-16 at 16.21.07.jpgHrad Kámen ztracený mezi stroji.

Aktuality

  • Agrospol, a.d. Knínice představil nový kravín veřejnosti

    V roce 2020 byl vybudován ve středisku Vanovice moderní kravín pro 482 dojnic. Z důvodu informovanosti veřejnosti o českém zemědělství se vedení Agrospolu Knínice rozhodlo uspořádat pro širokou veřejnost Den otevřených dveří ve středisku Vanovice, s představením tohoto nového kravína.

  • Byli bychom sami proti sobě, kdybychom se o půdu dobře nestarali

    Ekologické zemědělství má dnes zelenou a zemědělský podnik, který je „moc velký“ a není „eko“, podle médií za moc nestojí. Přitom podnik s i bez ekologické certifikace musí hospodařit tak, aby svou půdu i své okolí udržel v kvalitním stavu.

Projekt je realizován s finanční podporou
Ministerstva zemědělství.