Úvodní strana » Články » Den otevřených dveří 1. Zemědělská a.s. Chorušice

Den otevřených dveří 1. Zemědělská a.s. Chorušice

Ve dnech 6. - 7. 8. 2022 se otevřely pro veřejnost brány podniku 1. Zemědělská a.s. Chorušice. 

V těchto dnech podnik navštívilo přes 550 návštěvníků, kteří si mohli prohlédnout vystavenou zemědělskou techniku, dále se podívali do kravína a mezi telátka. Po celou dobu exkurze je doprovázela telátka na vodítku, která byla velikým zpestřením celé akce.

V kamenném obchodě si návštěvníci mohli zakoupit např. lněný olej nebo mouku z ostropestřce nebo krmiva pro zvířata.

Aktuality

  • Jarní zemědělec 2024

    Na Výstavišti Lysá nad Labem právě probíhá 58. veletrh zemědělství, zahrádkářství a potravinářství, Jarní zemědělec 2024. Letošní ročník je spojen s výstavou zemědělské techniky. Náš stánek Zemědělství žije! najdete uprostřed zvířecího pavilonu. Navštivte nás, můžete si zasoutěžit v poznávání zvířat, zemědělských plodin, semen, či si zkusit své znalosti na naučné stezce o zemědělství. Jsme tu pro všechny věkové kategorie, od předškoláků po středoškoláky, až do neděle 24.3.

  • Zemědělství žije! i v Praze

    Prosinec byl pro nás ve znamení besed na základních školách v Praze. Navštívili jsme Základní školu Korunovační na Letné a Základní a mateřskou školu Jaroslava Seiferta na Žižkově. Povídání a poznávací soutěže doprovázela vánoční atmosféra a mnoho smíchu. Těšíme se na další setkání.

Projekt je realizován s finanční podporou
Ministerstva zemědělství.