Úvodní strana » Články » Clever farming nejen pro studenty BUDE AŽ V ROCE 2021

Clever farming nejen pro studenty BUDE AŽ V ROCE 2021

!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! VZHLEDEM K PŘESUNU TECHAGRA NA ROK 2021 (KVŮLI PREVENTIVNÍMU OPATŘENÍ V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM) SE I SEMINÁŘE A EXKURZE PRO LETOŠNÍ ROK RUŠÍ

 

Zajímá vás moderní zemědělská technika? Víte přesně co vše obnáší precizní zemědělství? K čemu slouží výnosové mapy? Jak je to ve skutečnosti s používáním prostředků na ochranu rostlin? Jak nám napomáhá satelitní navigace? Kam směřuje vývoj v oblasti péče o zemědělskou půdu? Jak nám může pomoci chytré zemědělství? Nejen to, ale i mnohem více se dozvíte na přednáškách, které právě vám nabízíme u příležitosti konání veletrhu zemědělské techniky Techagro.

Zemědělský svaz České republiky v rámci projektu Zemědělství žije! ve spolupráci s Centrem precizního zemědělství, totiž připravil především pro studenty středních zemědělských škol, vyučující, ale i veřejnost, která se o tato témata zajímá, hned několik tematických přednášek. Pro školy budou navíc připraveny odborné exkurze k vybraným firmám, které vás provedou danou tématikou přímo u strojů.

Přednášky se uskuteční ve dnech 1. – 3. dubna 2020 na brněnském výstavišti v sále P1 v prvním patře nad pokladnami v hale P, a to vždy od 9:30. Ve středu se dozvíte vše o ochraně rostlin, čtvrtek bude věnován péči o půdu a pátek sklizni.

Po skončení přednášky nabízíme školám dle objednávek možnost navštívit tematické expozice s dojednanou komentovanou prohlídkou. Vybírat můžete z několika témat: traktory a sklízecí mlátičky, sklizeň pícnin a okopanin, ochrana a výživa rostlin či zpracování půdy.

Pro rezervaci přednášky i výběr exkurze prosím vyplňte objednávkový formulář v odkazu: https://drive.google.com

Vstupné pro školní zájezdy je v pátek zdarma, ostatní dny dle informací na www.bvv.cz/techagro

Případné dotazy k programu směřujte na kontakt: jelinkova@zscr.cz, či na tel: 604 818 093

Aktuality

Projekt je realizován s finanční podporou
Ministerstva zemědělství.